Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Parasal anlamda sıkıştığımız dönemlerde bankalar en iyi çıkış yollarımızdan biri oluyor. Fakat bankalardan kredi çekmek kolay olmadığından dolayı istenen şartlarında mutlaka yerine getirilmesi gerekiyor. Ülkemizde çok fazla kişinin kredi borçlarını ödeyememesi ve icralık olması, bankalarında ister istemez daha seçici olmasına yol açmıştır. Çoğu bankanın talep ettiği gelir belgesi beyanı, kredi çekmek isteyenlerinde elini kolunu bağlamaya neden oluyor diyebiliriz. Fakat son zamanda bankalar arasında da farklı bir kampanyalar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bakıldığı zamanda pek çok banka artık gelir belgesi talep etmeden de kredi  başvurusunda bulunan kişilere kredi olanağı sağlayabiliyor. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar hangisi olduğunu merak ediyorsanız gelin  birlikte bankaları inceleyelim.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve  Findeks  Notu

Gelir belgesiz kredi veren bankaların en çok dikkat ettiği konulardan biri de findeks notudur.  Findeks notu yüksek değilse o zaman bankadan kredi çekmeniz imkansız hale dönüşebilir. Findeks notunun düşük olmasının  sebepleri arasında borcunuzu düzenli şekilde ödeyememenizden dolayı kaynaklıdır.  Borcunuzu birgün bile aksattığınız zaman, bu durum ne yazık ki findeks notunuza olumsuz şekilde yansımaya neden olacaktır. Eğer ki kredinizle  ilgili olarak olumsuz bir yanıt aldıysanız bunun tek nedenlerinden biri findeks notunuz olacaktır. Findeks notunuzun düşük olduğu zaman ise riskli olarak tanımlayacağımız gruplar  içerisinde yer almanıza neden  olacaktır. Gelir belgesiz şekilde kredi imkanı sağlayacak olan bankaların sunduğu limit oranlarına ve şartlandırmalarına göz atalım.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi konusunda destek sağlayan bankalardan biri olarak ön plana çıkıyor. Findek notu oldukça iyi durumda olan kişilere yönelik olarak Akbank, 40.000 TL olarak limit  belirlenmiştir. 40.000 TL kadar kredinizi çekme şansına sahip olacak ve parasal açıdan ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayacaksınız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

Ing  Bankasının  kredi çekmek isteyenlere yönelik olarak gelir belgesiz desteği bulunuyor. Ing bankası tarafından ne kadar kredi limiti verildiğine bakıldığı zaman ise  5.000 TL olduğunu söyleyebiliriz. 5.000 TL sunulan limite  göre de  4 yıllık vade ve aynı zamanda da 1.99  faiz oranı belirlemiş durumdadır. Bu bankaların yanı sıra gelir belgesiz olarak hizmetlerini sunanlar arasında Yapı Kredi, Enpara,  Garanti bankası da yer alıyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*