Evde Zarf Paketleme İşi

Bir çok ev hanımının, öğrencinin ve emeklinin aradığı evde ek iş fırsatlarını bir yenisi daha eklendi. Bugün sizlere Evde Zarf Paketleme İşinden bahsedeceğiz. Yaşam şartlarının günden güne zorlaşmasından dolayı artık bir aileye bir maaş yetmez hale geldi ve hal böyleyken de herkes ek iş ilanlarına göz atmaya başladı. Sizlere her gün güncel ek iş ilanlarından bahsediyoruz, bu işler nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir, nerelerden alabiliriz bu işleri ve bu işlerden aylık ne kadar kazanırız gibi bir çok aklınıza takılan soruların cevaplarını aktarıyoruz.

Ek işler bilindiği üzere günde sadece bir kaç saatinizi ayırarak aylık bir miktar kazanç elde edilen işlerdir. Bu işleri günümüzde bir çok ev hanımı ve öğrenci daha çok olmak üzere tercih etmektedirler fakat azımsanmayacak kadar da emekli insanlar bu işe talip olmaktadırlar. Bu işlerin bazıları için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. En çok tercih edilen işler arasında Evde Zarf Paketleme işi ve diğer bir çok paketleme işi de bulunmaktadır.

Evde Zarf Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmanızın size getirecek olduğu bir çok farklı renk zarfları önce renk renk ayırarak, her aynı renk olan zarfların üzerinize firmanızın etiketini vurarak 100 adet olduğu zaman pastikleyerek kenara koyacaksınız. Diğer tüm renkte olan zarflara da aynı işlemi uygulayacaksınız. Lastiklediğiniz
zarfları renkleri karıştırmadan her rengi aynı kolilere koyarak ağzını bantlayıp üstlerine kaç adet zarf olduğunu yazarak firmaya teslim ettiğiniz zaman işlem bitiyor. Göründüğü üzere çok basit olan bu iş hem gün içerisinde fazla zamanınızı almayarak aylık güzel kazançlar elde etmenize yardımcı olacaktır.
Bu işte her hangi bir masrafınız olmuyor iş için gerekli tüm malzemeler firma tarafından karşılanmaktadır. Firma hafta da bir kez size uğrayarak bitirmiş olduğunuz ürünleri almakta ve eğer yeni malzemeye ihtiyacınız var ise onları temin etmektedir.

Evde Zarf Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım

Bu iş i yapanların söylediklerine dayanaraktan aylık 2.500 tl civarına kadar kazanç elde etmeniz mümkün. Tabi ki sizin çalışma saatinize de bağlı gün içerisinde çalışma saatinizi çoğaltarak aylık kazancınızı çoğaltmak sizin elinizde. Bu işte en çok dikkat edilmesi gereken bir konu iş alacağınız firmayı iyi seçmeniz
gerekmektedir. Piyasa da bir çok firma sizin emeğinize göz dike bilir size işi yaptırdıktan sonra ortadan kaybolabilir bunları yaşamamak için işi almadan önce firmayı iyi bir şekilde araştırma yapmanız gerekmektedir. Piyasa da bulunan bir çok firmanın ödeme şekli değişkenlik göstere bilir bazı firmalar ürünü aldığı zaman ödeme
yapmaktadır, bazı firmalar ödemeleri haftalık yapmaktadır, bazıları ise aylık olarak ödeme yapmaktadırlar. Tabi ki siz firmanız ile nasıl anlaşırsanız ödemeyi o şekilde alabilirsiniz.

Bu işi Türkiye genelinden başvuru yapabilirsiniz ve firmalar size kargo ile işi göndermektedirler. Başvuru yapmak isteyen kişiler sayfa da bulunan Form Doldurma Bölümünden Form Doldurabilirler. Başka bir seçenek ise Ekisyap@gmail.com adresine güncel evadresinizi ve telefon numaranızı  yazarak başvuru da bulunabilirsiniz.

7 yorum

  1. İsmim Mehmet, 23 yaşındayım. Daha önceden paketleme işi yaptım. Aksaray merkezde yaşiyorum. Öğrenciyim. Ek gelire ihtiyacim var

  2. Eskisehirde oturuyorum işe ihtiyacım var

  3. Evde yapilacak paketleme isi yapilir

  4. Bu ise gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olup geri dönüş saglayabilirmisiniz Kocaeli Gebzede oturuyorum

  5. Bu işe ihtiyacım var

  6. Bu işe ihtiyacım var

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*