Evde Lastik Toka Paketleme İşi

Yeni bir ilanla daha karşınızdayız bu yazımızda Evde Lastik Toka Paketleme İşi hakkında edindiğimiz bilgiyi sizlere aktaracağız. Evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe arttığından dolayı firmalar bu konu hakkında çok mutlu olduklarını söylerken siparişleri yetiştirmekte zorlandıklarını belirttiler.

Evde Lastik Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır
Eve ek iş veren bir çok firma olduğundan dolayı istediğiniz her hangi bir firma ile anlaşabilirsiniz fakat anlaşmadan önce size bir tavsiye de bulunmak isteriz piyasa da bir çok dolandırıcı firma bulunmaktadır bunların bazıları sizden kapora istemektedir sakın inanmayın bazıları da size işi yaptırıp ortadan kayboluyorlar bu konulara dikkat edin.

Anlaşmış olduğunuz firma size koli koli lastik toka göndererek bunları 10 adet olacak şekilde verilen ufak şeffaf poşetlere koyarak ağzını kapatmanızı isteyecektir. Sonra paketlemiş olduğunuz bu lastik tokaları kutuya koyup üstlerine kaç adet olduğunu yazarak firmaya teslim edeceksiniz.

Firma size hafta da bir defa uğrayarak ürünleri kontrol edip teslim alacaktır ve size ödeme yapacaktır. Eğer sizin çalışmanızı beğenirlerse yeni malzeme bırakarak çalışmaya devam edecektir ve bazı firmalar sürekli çalıştıkları kişilere ssk da yapmaktadır.

Evde Lastik Toka Paketleme İşi size aylık 3.000 TL ve civarı bir kazanç getirecektir. Tabi ki bu kazanç size bağlı eğer gün içerisinde bu işe fazla vakit ayırırsanız kazancınız artar veya bu işi grup halinde yaparsanız yine kazancınız artmış olur.

Bu işe başvuru yapmak isteyen kişilerin Türkiye’nin neresinde olursa olsun kargo ile işi alıp yapabilmesi mümkündür sadece yapmanız gereken sayfa da form bölümünden Form Doldurarak Başvuru
Yapmanız. Başka bir seçenek ise Ekisyap@gmail.com adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı yazıp başvuru yapmak sonra telefon ile aranıp size bilgi verilecektir.

3 yorum

  1. İyi günler ben kiradayim 4cocuk anesiyim yaklaşık 3senedir evde tespih iş yaptım şimdi yok kiradayim çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  2. Ismim mehmet 23 yasinda öğrenciyim. Ek gelire ihtiyacim var. Aksaray merkezde yasiyorum. Daha önceden paketlemeişi yaptım.

  3. İs arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*