Evde Kapak Paketleme İşi

Evde Kapak Paketleme İşi ile karşınızdayız. Kapak denilince kola kapağı, kavanoz kapağı, kova kapağı gibi bir çok kapak çeşidi aklımıza gelmektedir. Artık bunları evinizde ek iş olarak yaparak kazanç elde etmeniz mümkün nasıl mı işte yazımızı okuyarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Evde Kapak Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalar bir çok çeşit kapak getirerek önce onları ayırıp kontrol etmenizi isteyerek her hangi bir sorunu olmayanları size verilen şeffaf poşetlere 10 adet ve 20 adet olacak şekilde koyup ağzını kapatmanızı istemektedir.Sonra ki aşama ise paketlemiş olduğunuz poşetlerin üstlerine firmanın amblemlerini yapıştırarak teslim etmeye hazır hale getirmek olacaktır.

Evde Kapak Paketleme İşi yapılışının kolay olmasından dolayı bir çok kişi tarafından vazgeçilmez bir ek iş olmuştur. Fakat bu işte en çok dikkat edilmesi gereken bir konu anlaşacağınız firmayı iyi bir araştırma yapmanızdır.

Çünkü piyasa da bir çok sahtekar firma bulunduğundan dolayı size işi yaptırıp ödemeyi yapmadan ortadan kayboldukları görülmektedir.

Bu iş Türkiye geneline kargo ile gönderilmektedir eğer sizde bu işi istiyor iseniz sayfa da bulunan Form Doldurma Bölgesinden Form Doldurmanız gerekmektedir.

Bir diğer başvuru şekli ise Ekisyap@gmail.com adresine güncel ev adresinizi ve telefon numaranızı göndermek sonra sizi arayıp tüm detaylı bilgileri vereceklerdir.

Bu işi yaparak aylık 2.000 TL civarı kazanç elde etmeniz mümkün ve bu miktarın üstüne çıkmanız da yine sizin elinizde gün içerisinde bu işi ne kadar vakit ayırırsanız aylık kazancınızı o kadar yükseltmiş olursunuz bir başka seçenekte bu işi grup halinde yaparak ta kazancınızı artırabilirsiniz.

Ana sayfamıza girerek bir çok ek iş ilanından anında haberdar olabilirsiniz. Her gün sizler için yeni ek iş ilanları araştırıp sizlerle paylaşıyoruz bizleri takip ederek her gün yayınlanan ilanlardan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*