Evde Çakmak Taşı Paketleme İşi

Yeni yazımız ile karşınızdayız bu yazımızda sizlerle Evde Çakmak Taşı Paketleme İşi hakkında edindiğimiz bilgileri paylaşacağız. Evde Çakmak Taşı Paketleme İşi diğer bilinen paketleme işleri gibi yapılışı çok kolay olan bir iş olması sebebi ile tercih edilenler listesinde üst sıralarda kendine yer bulmayı başarmıştır.

Bu işi başvuru yapmak isteyen kişiler Türkiye’nin neresinde olursa olsun sayfa da Form Doldurma bölgesinden Form Doldurabilirler tüm Türkiye ye kargo ile bu iş gönderilmektedir. İsteyenlerinde Ekisyap@gmail.com adresine güncel ev adreslerini ve telefon numaralarını yazarakta başvuru yapmaları mümkündür.

Evde Çakmak Taşı Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Firmalar evde ek iş yapmak isteyen kişiler ile irtibat kurarak yapmak istedikleri işi öğrenip onların evine kadar gerekli olan tüm malzemeleri götürmektedir.

Anlaşmış olduğunuz firma size Paketleme İşi için gerekli malzemeyi getirerek sizden vermiş olduğu çıtçıtlı şeffaf paketlere 50 adet olacak şekilde çakmak taşı koyarak ağzını kapatmak.Sonra ki aşama ise size vermiş olduğu firma amblemlerini paketlemiş olduğunuz paketlerin üstüne yapıştırıp kolilere dizmek.

Bir iki işlemle paketlemiş olduğunuz ürünleri firmaya teslim etmeye hazır hale getiriyorsunuz. Firma size haftada bir kez uğrayarak hem ürünleri teslim alıyor hemde size ödemenizi yapıp yeniden paketleme yapmak için
size malzeme bırakıyor. Bu işi gün içerisinde ister tek başınıza ister aile bireyleri ile kolaylıkla yaparak aylık güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Paketleme İşinden Ne Kazanırım

Bu konunun çok merak edildiğini tahmin edebiliyorum bu konuda iş tamamen size kalıyor gün içerisinde ne kadar çalışıp ne kadar paketleme yaparsanız aylık kazancınız o kadar çok olur. Ama gün içerisinde normal bir çalışma
seviyesinde çalışıp aylık 2.000 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapanların söyledikleri şeylerden çıkardığımız sonuç bu işi grup halinde yaparak daha çok kazanç elde edebileceğiniz olmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*