En iyi borsa takip programları

Borsa Ne Zaman Düşer Ne Zaman Yükselir

En iyi borsa takip programları

Yatırımcılar teknolojiyi kullanarak artık daha hızlı bir şekilde borsayı takip edebilmektedir. Temel ve teknik analizleri akıllı cihazlar yardımı ile an be an takip edebilmekte ve borsadaki gelişmeler doğrultusunda hareket etmektedirler. Hal bu şekilde olunca da daha hızlı kararlar alabilmektedirler.

Günümüzde birbirinden farklı borsa takip programları olsa da içlerinden en hızlı ve güvenilir olanları daha mantıklı yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Peki, en iyi borsa takip programları hangileridir? Hangi takip programları ile temel ve teknik analizleri en iyi şekilde yapabiliriz?

En iyi borsa takip programları

Matriks:

Borsa yatırımcılarının en fazla kullanmış olduğu programdır. Matriks yurt içi ve yurt dışındaki her gelişmeyi her bilgiyi an be an kullanıcılarına iletmektedir. Özellikle her geçen gün kendini geliştirmesi nedeni ile artık mobil versiyonu da bulunmaktadır.

IBS takip programı

1997 yılında kurulan şirket kısa süre içerisinde birçok kişinin güvenini kazanmıştır. Geliştirmiş oldukları yazılım ile yurt içi ve yurt dışındaki önemli bilgileri hem cep telefonlarına SMS olarak göndermektedirler hem de tüm akıllı cihazlardan veri alınabilmeyi sağlamaktadırlar.

Borsa Ne Zaman Düşer Ne Zaman Yükselir

TAMS

2004 yılında kurulan şirket kısa süre içerisinde kendini geliştirmiş ve kullanıcılarına güven duygusunu verebilmiştir. Yazılımları sayesinde her an merkez bankasının hareketlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Dolar, Euro ve TL nin saniye saniye değerlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca şirket sadece borsa takip programı değil e-ticaret alanında da çeşitli yazılımlar üretmiştir.

En iyi borsa takip programları hangileridir şeklinde merak edenlerin en çok faydalanabileceği programlar bu şekildedir. Sizler de ücretsiz programları kullanarak borsayı takip edebilirsiniz.

Forex Piyasasında Hangi Emtialara Yatırım Yapılır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*